کاور مبل

مبل ها از اجزای مختلفی برخوردار هستند که هر یک از این اجزا به مرور زمان کیفیت خود را بر اثر استفاده از دست میدهند. از جمله قسمت هایی که نسبت به سایر اجزا به مراتب زودتر کیفیت خود را از دست میدهد رویه مبل میباشد. برای اینکه از روکش مبل ها محافظت شود باید از کاور مبل استفاده نمود. کاور مبل یک محافظ بسیار خوب برای مبلمان میباشد که میتواند از فرسایش و همچنین خوردگی روکش به خوبی محافظت کند. برای تهیه کاور مبل باید قسمت های مختلف مبل توسط کارشناس اندازه گیری شود تا کاور کاملا متناسب با مبل تهیه شود.

کاور مبل با کیفیت

کاور مبل از متریال های گوناگونی تهیه میشود که البته انتخاب متریال آن کاملا بستگی به نظر مشتری دارد. مشتری نسبت به سلیقه خود میتواند کاور مبل را سفارش دهد. اما کاور مبل از هر متریالی که ساخته شود باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ساخت کاور مبل با کیفیت به عواملی بستگی دارد که یکی از این عوامل متریالی است که برای تهیه کاور مورد استفاده قرار میگیرد میباشد. برند مبل چی در ساخت کاور مبل با کیفیت تبهر بالایی دارد و از بهترین متریال ها برای تهیه کاور بهره میگیرد. در تهیه کاور مبل با کیفیت تنها متریال نیست که اهمیت دارد بلکه باید دوخت مناسبی نیز داشته باشد. دوخت کاور مبل باید در مقابل فشار و وزن وارد شده از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

کاور مبل

قیمت کاور مبل

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد متریال های مختلفی برای تهیه کاور مبل مورد استفاده قرار میگیرد که هر یک از این متریال ها در قیمت کاور مبل تاثیر گذار میباشند. قیمت کاور مبل به تعداد و همچنین ابعاد مبل نیز بستگی دارد. اگر تعداد مبل و همچنین ابعاد مبل بالا باشد در نتیجه در قیمت کاور مبل تاثیر خواهد گذاشت. برند مبل چی قیمت کاور مبل را نسبت به نوع متریال درخواستی، تعداد و سایز مبل و همچنین متناسب با بودجه شما در نظر میگیرد.

کاور مبل ارزان

توجه داشته باشید که کاور مبل ارزان از لحاظ کیفی چندان مناسب نیست اما برند مبل چی برای اینکه رضایت مشتری را جلب نماید کاورهایی را با ارزانترین قیمت و با بهترین متریال ها تهیه مینماید. برند مبل چی برای تولید کاور مبل ارزان بر خلاف سایر کارگاه ها و شرکت ها از بهترین متریال در کنار بهترین دوخت استفاده مینماید که دوام و عمر کاور را بیش از بیش افزایش میدهد.

کاور مبل را از شرکتی تهیه نمایید که مدل و طرح های متنوعی از کاور را در اختیار داشته باشد. اگر از جمله افراد سخت پسند هستید حتما در انتخاب شرکت دقت کنید. برند مبل چی  انواع کاور مبل در مدل و طرح های مختلف را موجود دارد و اگر به دنبال زیباترین کاورها هستید بهتر است با این شرکت تماس حاصل کنید تا مدل های مختلفی از کاور را برای انتخاب پیش روی شما قرار دهد.

ویژگی های کاور مبل

کاور مبل باید به خوبی با بدنه مبل سازگاری داشته باشید و یا به عبارتی فیکس مبل شما باشد. فیکس شدن کاور مبل با بدنه مبل به مهارت فردی بستگی دارد که کار دوخت کاور را بر عهده میگیرد. کارشناسان برند مبل چی برای طراحی و دوخت کاور دقت زیادی به خرج میدهند و کاور را به گونه ای برای مبل طراحی و اجرا میکنند که کاملا اندازه مبل باشد.

نام شما :
9 / 10
از 6 کاربر