رنگ کاری مبل

مبل ها به دلیل تماس با بدن و همچنین فشارهایی که متحمل میشوند به مراتب از سرعت فرسایش بالاتری نسبت به سایر وسایل موجود در منزل برخوردار هستند. بیشترین مشکلی که برای مبلمان منزل و یا محل کار به وجود می آید رنگ رفتگی آنها میباشد. رنگ رفتگی مبل ها باعث میشود تا کهنه به نظر برسند در صورتیکه با یک رنگ کاری مبل میتوان جان تازه ای به مبلمان خود بخشید. رنگ کاری مبل کاری تخصصی و حرفه ای است که باید توسط افراد با تجربه و با تجهیزات خاص خود انجام شود.

رنگ کاری مبل با کیفیت

رنگ کاری مبل بسیار حساس است و شخصی که این کار را بر عهده میگیرد باید تجربه رنگ کاری انواع مبل را داشته باشد. اگر تمایل دارید تا رنگ کاری مبل با کیفیت انجام شود سعی کنید مبل های خود را به کارگاه هایی که از افراد ناشی برای انجام رنگ کاری کمک میگیرند نسپارید. افراد ناشی هیچگاه نمیتوانند رنگ کاری با کیفیت را همانند اشخاص با تجربه انجام دهند و نتیجه کار آن طور که تمایل دارید و تصور میکنید از آب در نخواهد آمد. رنگ کاری مبل با کیفیت یکی از تخصص های کارشناسان  برند مبل چی میباشد و در رنگ کاری هایی که پرسنل این مجموعه انجام داده اند نتیجه کار کاملا باب میل و سلیقه کارفرما بوده است.

رنگ کاری مبل

قیمت رنگ کاری مبل

کارگاه ها و شرکت هایی که در زمینه تعمیرات مبل فعالیت میکنند قیمت رنگ کاری مبل را نسب به نوع مبل و همچنین نوع رنگ تعیین میکنند. بستگی دارد که مبل و همچنین نوع رنگی که برای رنگ کاری به کار میرود از چه نوعی باشد و سپس قیمت رنگ کاری مبل بر اساس آن تعیین میشود. قیمت رنگ کاری مبل را میتوانید از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند استعلام کنید تا بهترین و منصفانه ترین قیمت را به دست آورید.

رنگ کاری مبل ارزان

برند مبل چی برای اینکه هزینه رنگ کاری مبل را تا حد زیادی کاهش دهد تعرفه های خود را نسبت به سایرکارگاه ها و شرکت ها منصفانه تر در نظر گرفته است. برای رنگ کاری مبل ارزان میتوانید با برند مبل چی تماس حاصل کرده تا کارشناسان این شرکت در اسرع وقت در محل حضور پیدا کرده و نسبت به ارزیابی مبل و همچینین تعیین قیمت اقدامات لازم را انجام دهند.

رنگ کاری مبل حرفه ای

در رنگ کاری مبل باید به حدی حرفه ای عمل شود که بعد از اتمام کار آثاری از رنگ بر روی کار باقی نماند و مشتری احساس کند که مبلی نو خریداری نموده است. متاسفانه بسیاری از کارگاه ها برای رنگ کاری مبل به نحوی عمل میکنند که بعد از اتمام کار آثار رنگ بر روی کار باقی میماند و احساس دلزدگی را در مشتری ایجاد میکند.

رنگ کاری مبل با مبل چی

کارشناسان برند مبل چی برای رنگ کاری مبل حساسیت زیادی را به خرج میدهند که نتیجه کار کاملا باب میل مشتری تمام میشود. نوع رنگی نیز که برند مبل چی برای رنگ کاری مبل به کار میبرد بسیار با کیفیت است که باعث میشود دوام رنگ کاری مبل تا حد زیادی افزایش یابد و نیازی به رنگ کاری مجدد پس از گذشت مدت زمان کوتاهی نباشد.

زمان رنگ کاری مبل را با شرکت و یا کارگاه طی کنید زیرا برخی شرکت ها زمان رنگ کاری را بسیار طولانی میکنند که همین موضوع باعث نارضایتی شما خواهد شد. برند مبل چی زمان رنگ کاری مبل را در ابتدا مشخص کرده و تمام سعی خود را به کار میگیرد تا سفارش مشتری هر چه زودتر به دست او برسد.

الهه : رنگ رفتگی مبل
0 0
سلام وقت بخیر ممنون از توضیحات کامل سایتتون،سوال داشتم،اینکه قسمت هایی از رنگ چوب من رفته چطوری میتونم این قسمت ها رو خودم در منزل درست کنم.ممنون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام وقت بخیر ابتدا باید همرنگی مبل رو تهییه کنید و سپس قسمت هایی از چوب مبل که نیاز به همرنگی داره با یک سمباده بسیار نرم ، صاف کنید(سمباده بزنید) و سپس با یک دستمال روی سطح را تمیز کنید - مقداری بتونه روی سطح مورد نظر بریزید و منتظر بمانید تا خشک شود-سپس یک بار دیگر سمباده بزنید تا اضافات بتونه از بین برود و در نهایت همرنگی چوب را روی بتونه پخش کنید.
نیاز دانایی پور : رنگ مبل
0 0
سلام ببخشید برای تغییر رنگ چوب مبل میخواستم بپرسم به چه صورتی هست و اینکه ایا در منزل هم میشه رنگ چوب مبل رو عوض کنید یا خیر؟؟؟!!
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام وقت بخیر تغییر رنگ چوب بسیار طیف گسترده ای داره و هر کدوم شرایط خاصی داره.خیر در منزل نمیشه رنگ چوب مبل رو تغییر داد و برای این کار حتما می بایست مبل به کارخانه مبلچی ارسال شود . برای کارهای مختصری مثل لکه گیری یا همرنگی چوب میشه در منزل انجام بشه .
آبتین :
0 0
سلام،متشکر ازدتوضیحات،رنگ‌طلایی ک برای مبل ب کار میبرن چه برندی هست؟؟
نام شما :
8 / 10
از 1 کاربر