رویه کوبی

از جمله حرفه ها و شاخه های صنعت مبلمان که بر روی ظاهر مبل تمرکز دارد رویه کوبی مبل میباشد. به افرادی نیز که در زمینه رویه کوبی مبل  مشغول به فعالیت هستند نیز رویه کوب گفته میشود. رویه کوبی مبل بیشتر به منظور تعمیرات مبل انجام میشود و در طی این فرایند تمام محتویات و اجزای یک مبل که نیازمند تعویض باشند یک به یک توسط رویه کوب  با محتویات نو جایگزین میشوند. رویه کوبی کاری بسیار حساس و دقیق است و هر چه فرد رویه کوب از مهارت بالاتری برخوردار باشد میتواند رویه کوبی بدون نقصی را انجام دهد.

رویه کوبی مبل در مبل چی

رویه کوبی مبل آخرین و مهمترین مرحله در تعمیرات مبلمان است که باید بادقت بالا  انجام شود . رویه کوبی نشان دهنده  هنر یک تعمیرکار مبل است . مراحل بسیاری برای تعمیرات مبل انجام می شود که ما همه این مراحل را در مقاله ای  با عنوان " مراحل تعمیرات مبل " بیان کرده ایم ولی رویه کوبی تمام کننده و نشان دهنده همه مراحل قبل است بطوری که اگر در مرحله زیر کار کردن مبل اشتباهاتی وجود داشته باشد در قسمت رویه کوبی تاثیر می گذارد ، البته اگر کار رویه کوبی توسط یک رویه کوب حرفه ای انجام شود براحتی می توان ایرادهای احتمالی در سایر مراحل تعمیر را با رویه کوبی پوشاند . 

جهت هرگونه پرسش درباره رویه کوبی کافی است به شماره 09382608001 پیام بدهید و تصویر مبل خود را ارسال کنید.

رویه کوبی

رویه کوبی مبل با کیفیت

برای اینکه رویه کوبی مبل با کیفیت بالا انجام شود بهتر است از شرکتی که قصد رویه کوبی دارد بخواهید تا امکان بازدید از روند کار را برای شما فراهم کند. برای اینکه رویه کوبی مبل با کیفیت صورت گیرد حتما  از شرکت و یا کارگاه بخواهید تا فاکتور و ضمانت نامه ای  که تضمین کننده کار میباشد را برای شما صادر کند. با در اختیار داشتن ضمانت نامه میتوانید نسبت به با کیفیت و اصولی انجام شدن رویه کوبی اطمینان حاصل کنید.

قیمت رویه کوبی مبل

نوع مبل میتواند بر روی قیمت رویه کوبی مبل تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. برخی مبل ها از جمله مبل هایی هستند که از اجزای عتیقه و همچنین طرح و نقش های زیادی برخوردار هستند که همین موضوع میتواند قیمت رویه کوبی مبل را نسبت به مبل های عادی افزایش دهد. برند مبل چی قیمت رویه کوبی را بسیار مناسب و منصفانه در نظر گرفته است و میتوانید با صرف بودجه کمی نسبت به تعمیر مبلمان منزل و یا محل کار خود اقدام نمایید.

رویه کوبی مبل ارزان

رویه کوبی مبل برای برخی افراد هزینه بالایی را به همراه خواهد داشت. افرادی که باید هزینه بالایی را برای رویه کوبی مبل پرداخت کنند به دو دسته تقسیم میشوند. افرادی که تعداد مبل های زیادی را برای رویه کوبی مبل در نظر میگیرند و همچنین افرادی که مبل مورد نظر آنها از مبل های خاص میباشد. به همین دلیل برند مبل چی اقدام به ارائه خدمات رویه کوبی مبل ارزان نموده است تا مشتری با صرف هزینه کمتری مبلمان منزل و یا محل کار را تعمیر نماید. رویه کوبی مبل ارزان از خدماتی است که تنها برند مبل چی در نظر گرفته است و بیشتر شرکت ها به دلیل اینکه هیچگونه صرفه اقتصادی برای آنها ندارد خدمات خود را با اخذ هزینه های سنگین ارائه میدهند.

نکات مهم در رویه کوبی مبل

در رویه کوبی مبل بهتر است خساست به خرج نداده و اجازه دهید تا کارگاه و شرکت بهترین نوع متریال را برای رویه کوبی به کار ببرد. اگر توقع دارید تا بعد از رویه کوبی مبل بتوانید تا سالیان زیادی از مبل استفاده نمایید باید از متریال های درجه یک برای رویه کوبی استفاده شود. شاید برای استفاده از مواد درجه یک برای رویه کوبی مبل مجبور به پرداخت هزینه بالاتری شوید اما در حقیقت در هزینه های خود صرفه جویی نموده اید زیرا استفاده از متریال با کیفیت منجر به افزایش کیفیت و دوام خواهد شد و نیازی نیست تا در کوتاه مدت مبل های خود را مجددا برای رویه کوبی به کارگاه بسپارید.

برند مبل چی همواره از متریال هایی برای رویه کوبی مبل استفاده نموده که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند ودر قبال استفاده از این متریال ها نیز مبلغ بسیار منصفانه ای را از مشتری دریافت میکند که رویه کوبی با کیفیت و مقرون بصرفه ای خواهید داشت.

رسانی : مریم
2 0
نمونه کارهای انجام شده را از کجا میتونم ببینم؟
مدیریت : پاسخ
0 2
سلام میتونید به شماره 09382608001 پیامک بدید تا لینک کانال برای شما فرستاده شود.
نام شما :
10 / 10
از 1 کاربر