تعمیرات مبل در جنت آباد

تعمیرات مبل در جنت آباد

مبلمان عنصر جدایی ناپذیر دکوراسیون خانه های مدرن می باشد که جز اقلام لوکس دسته بندی شده و از قیمت نسبتا بالایی برخورد دار است به همین دلیل خرید مبلمان با کیفیت می تواند سال های زیادی بخشی از دکوراسیون منازل باشد. اما گاهی سبک مبلمان قدیمی و تکراری، محیط منزل را برای اعضای خانواده کسل و خسته کننده میکند، و اینجاست که تغییر دکوراسیون خانه به امری مهم تبدیل می شود تا دوباره شادی و نشاط را به محیط خانه بازگرداند ؛ اما با قیمت های سرسام آور و سر به فلک کشیده امروزی تعویض مبلمان قدیمی و خرید سرویس مبلمان جدید کار چندان آسانی نیست.

تعمیرات مبل و تعویض پارچه مبلمان راهکاری کم هزینه برای تغییر و تحول و نوآوری در سبک دکوراسیون منزل است. اما آیا هر سرویس مبلی ارزش تعمیرات را دارد؟ آیا هر شخصی میتواند از پس تعمیرات مبل به خوبی بربیاد ؟ زمان و هزینه تعمیرات؟ هزینه حمل و نقل مبل از منزل تا کارگاه و یا مغازه تعمیراتی مورد نظر همه و همه مسایلی هست که باید به آنها توجه کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شود و کمکی به زیبایی و تازه شدن دکوراسیون منزل شما بکند و اثری عکس برجا نگذارد.

تعمیرات مبل در جنت آباد

 

 مبلچی با به کارگیری استاد کاران مجرب و هنرمند، مبلمان قدیمی و فرسوده شما را در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفییت تبدیل به مبلمان نو و شیک میکند. شما میتوانید با کارشناسان مبلچی تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در تمامی امور مربوط به تعمیرات مبلمان خود از جمله زمان تحویل، نحوه انجام کار، ارسال نمونه پارچه درب منزل، هزینه تعمیرات مبل، مشاوره خرید پارچه مبلمان و .... بهره مند شوید و اطمینان حاصل کنید و با خیالی آسوده تعمیرات مبلمان قدیمی خود را به مبلچی بسپارید و از مبلچی مبلمانی نو و شیک و در خور دریافت کنید. 

خدمات مبلچی برای ساکنین محله جنت آباد تهران شامل :

نجاری مبل- تقویت کلاف مبل- تعمیر شکستگی کلاف های چوبی- برطرف کردن لقی پایه ها و بدنه مبل- رنگ کاری چوب مبلمان استیل و راحتی - تعویض پارچه مبل - تعمیر افت پشتی و نشیمن مبلمان - ساییدگی و پارگی پارچه - تعمیر و تعویض کلی و اساسی اجزای داخلی مبل از جمله فوم و اسفنج و ..... می باشد.

10 / 10
از 1 کاربر