رویه کوبی در غرب تهران

رویه کوبی در غرب تهران

مبل چی در سال های اخیر تمرکز خود را در زمینه رویه کوبی مبلمان راحتی و استیل ، تعمیر صندلی اداری  و وسایل چوبی در محدوده غرب و شمال تهران معطوف کرده است. گروه مبلمان مبل چی با گردآوری تیمی خبره و ماهر تعمیر مبلمان و خدمات دیگری که به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد را تا 5 سال ضمانت می کند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیت رفع آن را به عهده می گیرد.

ما این اطمینان را به شما می دهیم تا با استفاده از بهترین و مرغوب ترین متریال مورد نیاز، تعمیرات مبلمان شما را به عهده می گیریم تا سالیان طولانی با خیالی آسوده از مبلمان تعمیر شده خود استفاده نمایید. یکی دیگر از خدماتی که تیم ما برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است تعمیر مبلمان در صورت امکان در منزل می باشد بنابراین  درصورتی که ساکن غرب و شمال تهران می باشید همکاران ما می توانند تعمیرات مبلمان و وسایل چوبی شما را در محل در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برسانند.

چنانچه محل سکونت شما به محدوده غرب  تهران نزدیک می باشد می توانید برای اطمینان و آشنایی بیشتر با مبل چی، و برای مشاوره بهتر و دقیق تر به آدرس نوشته شده در سایت تشریف ببرید تا همکاران ما با ارائه توضیحات بیشتر شما را از جزییات و شرایط کاری آگاه کنند.

 پس از شروع، از هر مرحله کار برای مشتریان عکس و فیلم ارسال می شود درصورتیکه به غرب و شمال تهران نزدیک هستید  این امکان برای شما وجود دارد تا پروسه کار را مرحله به مرحله  در صورت نیاز از نزدیک مشاهده بفرمایید.

در صورت هرگونه سؤال  و مشاوره در خصوص تعمیرمبلمان می توانید تصویر مبل خود را از طریق واتس اپ یا تلگرام به شماره تلفن 09022608009 ارسال نمایید و یا با شماره تلفن 44025246 تماس بگیرید، همکاران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

برای آشنایی و مشاهده بیشتر با نمونه کارهای ما به قسمت نمونه کار مبل چی مراجعه نمایید.

 

با تشکر

گروه تعمیرات مبلمان مبل چی  

10 / 10
از 1 کاربر