تعمیرات مبل اتریشی

تعمیرات مبل مدل اتریشی 

تعمیر مبل مدل اتریشیتعمیر مبل اتریشی

مبل مدل اتریشی از آن دسته مبل هایی است که اندازه ای بسیار کوچک دارد و مدلی کلاسیک  است . این مبل به دلیل کمجا بودن مورد توجه بسیاری از مشتریان است زیرا با توجه به فضای محدود منازل امروزی استفاده بهینه از تمام محیط خانه نوعی ضرورت است . گروه مبل چی تعمیرات مبل مدل اتریشی را با بالاترین ظرافت انجام می دهد چرا که هر چه مبلی کوچک تر باشد ، دقت رویه کوبی آن بسیار بالاتر می رود و خطا در رویه کوبی این گونه مدل های ظریف بشدت نمایان می شود  . ما در این قسمت سعی برآن داریم تا نمونه کار های تعمیر شده از مبل مدل اتریشی  را برای شما شرح دهیم . 

1-تعمیرات مبلمان اتریشی در  سعادت آباد (سفارش سرکار خانم  هاشمی)

مدت زمان تعمیرات این مبل حدود 10 روز به طول انجامید و متاسفانه در تعمیر قبلی این مبل ، تعمیرکار رویه کوبی قبلی را تخلیه نکرده بود و روی همان پارچه اقدام به رویه کوبی پارچه جدید کرده  بود که این کار از نظر فنی درست نیست . اما ما برای تعمیر طبق روال معمول تمامی قسمت های مبل حتی گونی و منگنه ها را نیز تخلیه کردیم و تمامی مواد داخل کار را خارج کردیم .

تعمیرات مبلتعمیر مبلتعمیرمبلتعمیر مبل مرحله شکافتن مبل مدل اتریشیتخلیه مبل اتریشیتعمیر مبل اتریشیناهار خوری اتریشی

سعیده :
3 0
چه تمیز واقعا اینجوری کار میکنید یا فقط عکساتون انقدر تمیز
مدیریت : پاسخ
3 0
کیفیت و تمیزی کار شاخصه ماست
:
2 0
سلام خیلی تمیز کار شده الان قیمت تعمیرات هم هست که ببینیم جایی
جلال :
7 1
سلام یک دست مبل اتریشی کلاسیک بهمراه میز ناهارخوری هشت نفره جهت تعمیرات رویه کوبی رنگ تعویض اسفنج ها و احتمالا تغییر رنگ چقدر هزینه دارد؟
نام شما :
10 / 10
از 3 کاربر